KONST / Litografier / Färglitografi 14739266
nr 1473 9266
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 17/200. Färglitografi, bildmått: 65x49, yttermått inklusive ram: 85x68 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:29:57
6/6 18:24:57
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse